Copywriting

Postaráme se, aby lidé vnímali, co jim chcete říct

Pomocí textů oslovíme vaši cílovou skupinu a představíme služby jasným a srozumitelným způsobem. Správně zvolená slova dokážou v čitateli probudit emoce a přesvědčí ho, že chce spolupracovat právě s vámi. Dáme vaší komunikaci jasný tón, nudné texty proměníme na atraktivní prezentaci a postaráme se, aby si vás klienti pamatovali už po prvním přečtení.

Proč chtít texty právě od nás?

Máme za sebou mnoho různorodých projektů s makléři po celé republice a víme, co chtějí potenciální klienti vědět. Zajistíme vám komplexní služby, takže se budete moci naplno věnovat tomu, co vás baví.

Textace webu

Web by měl být vaší nejlepší vizitkou. Realitních makléřů je na trhu ale tolik, že se člověk stane snadno zapomenutelným. Prostřednictvím textů se postaráme, abyste návštěvníka zaujali už během pár vteřin a vyvolali v něm pozitivní emoce.

Články na blog

Dáme lidem důvod navštěvovat váš web pravidelně. Sepíšeme články na blog, které budou chtít návštěvníci číst a udržíme tak jejich pozornost. Díky tomu získáte konkurenční výhodu, podpoříte SEO a budete daleko víc na očích.

Inzeráty nemovitostí

Nechte nabízenou nemovitost zazářit na inzertních serverech. Připravíme vám text, který ji ukáže v tom nejlepším světle a vzbudí v potenciálních zájemcích touhu domluvit si osobní prohlídku a dozvědět se víc.

Voiceovery

Čím dál více makléřů dává při propagaci nemovitostí prostor atraktivním videím. Připravíme vám originální a chytlavé texty, které v pár větách ukáží to nejlepší z dané nabídky a vzbudí v lidech daleko větší zájem.

Texty kampaní

Propagujete svou práci nebo konkrétní nemovitosti na sociálních sítích? Pak asi víte, že máte sotva pár vteřin na to zaujmout. Nastavíme ten správný komunikační tón a zajistíme vám texty, kterých si potenciální zájemci všimnou.

Příspěvky na sociální sítě

Pravidelná publikace na sociálních sítích výrazně podporuje budování brandu. Postaráme se o tvorbu tematických příspěvků a ukážeme lidem nejen nabízené nemovitosti, ale i aktuální informace z realitního trhu.

Další reference k této službě:

Nikdo nechce kupovat zajíce v pytli. Prohlédněte si texty, které jsme sepsali pro naše klienty.