Služby

Jsme komplexní marketingová agentura zaměřená na oblast realit

Marketingu se věnujeme už mnoho let. Naučili jsme se, že ani ten nejšikovnější expert nemůže umět všechno. Proto jsme se rozhodli sestavit profesionální tým marketingových odborníků, ve kterém umí každý kousek, který ale dělá opravdu skvěle. Přesvědčíme vás, že dokážeme pomoci i vašemu realitnímu byznysu. 

Online marketing

Ještě před 10 lety používala internet jen asi polovina populace. V současné době je to přes 80 % a čísla neustále rostou. A stejné je to se sociálními sítěmi – Facebook pravidelně navštěvuje téměř 6 000 000 Čechů. Správná online prezentace je tedy v současné době naprostý základ. My vám pomůžeme být vidět, oslovit to správné publikum a prodat vaše služby těm, kteří je potřebují v co nejkratším čase.

Facebook reklama

Na Facebook se chodí lidé nejenom bavit, ale i nakupovat. Díky správně cílené reklamě dostaneme vaše služby nebo nabízenou nemovitost přesně tam, kam potřebujete.

Tvorba webových stránek

Webové stránky jsou tou nejlepší vizitkou, kterou můžete mít. Udělejte dojem během pár vteřin a dejte potenciálním zákazníkům pocit, že budou v těch nejlepších rukou.

Copywriting

Dobrý text zasáhne emoce a vzbudí v čitateli zvědavost. Zajistíme vám texty na web nebo články, díky kterým zaujmete a vzbudíte v návštěvnících touhu dozvědět se víc.

Správa sociálních sítí

Jak udělat z obyčejných uživatelů sociálních sítí vaše zákazníky? Připravíme obsah, který lidi zajímá, postaráme se o budování značky a celkový chod stránky.

Grafika

Žijeme v uspěchané době, ve které máte jen pár vteřin na to zaujmout. Díky líbivé grafice ukážeme váš produkt nebo službu v tom nejlepším světle a postaráme se, abyste nezapadli.

Produkční činnosti - ve spolupráci se Studio Barák

Inzertní weby jsou plné tuctových inzerátů, které lidé automaticky přeskakují. Zaujměte dokonalou vizuální prezentací a ukažte z nabízené nemovitosti to nejlepší. Nejen, že vyladěný inzerát osloví potenciální zájemce už během pár vteřin. Atraktivní fotografie a další nadstandardní doplňky navíc pomohou zvýšit cenu a zrychlit prodej nabízené nemovitosti. A peníze, které do prezentace vložíte? Ty se vám díky tomu bez problému vrátí.

Fotografie

Ukažte nemovitost v tom nejlepším světle. Postaráme se o profesionální fotografie, díky kterým si lidé nabízený byt nebo dům ihned zamilují.

Videoprohlídky

Videoprohlídka vtáhne diváka do děje a dá nemovitosti daleko jasnější obrysy. Díky tomu si zájemce lépe představí, jak daný prostor vypadá.

Home staging

Nechte nabízený byt nebo dům opravdu zazářit. Pomocí naaranžování nábytku a dekorací dokážeme v prostoru vykouzlit opravdové teplo domova.

Virtuální prohlídky

Představte zájemcům nabízenou nemovitost, aniž by překročili její práh. Virtuální prohlídka přitáhne opravdové zájemce a ušetří vám spoustu času i práce.

Postprodukce

Přivedeme nafocené fotografie k dokonalosti. Pohrajeme si se světlem a barvami a zajistíme retuše, díky kterým vynikne to nejpodstatnější.

Vizualizace

Ukážeme zájemcům, jak bude jejich vysněný domov vypadat po výstavbě nebo rekonstrukci a zajistíme, že se do něj na první pohled zamilují.

3D tisk

Dejte nápadům reálné obrysy. Postaráme se o profesionální 3D tisk navrhovaného modelu nemovitosti nebo developerského projektu.

Půdorysy

Půdorys dokonale představí konkrétní dispozice domu nebo bytu. Vše na místě zaměříme a vytvoříme 2D nebo 3D půdorys přesně podle vašich představ.

A proč si nás vybrat?

Víte jaký máte problém a co potřebujete? Připravíme pro vás kompletní balíček, který uspokojí vaší potřebu.

Máme kreativní nápady
Termíny nejsou problém
Stále se vzděláváme
Umíme zajistit kompletně