Facebook reklama

Zajistíme, abyste oslovili to správné publikum

Doba, kdy lidé aktivně hledali nemovitosti na internetu, je pryč. Abyste uspěli v záplavě realitních makléřů, musíte být vidět a jít lidem naproti. Dostaňte konkrétní nabídky přesně tam, kam potřebujete. Díky správnému cílení dokážeme reklamou oslovit potenciální zájemce podle nejrůznějších kritérií a zajistit snazší a rychlejší prodej. Kampaně navíc pečlivě sledujeme a v průběhu je optimalizujeme tak, abychom dosáhli těch nejlepších výsledků. 

Proč se s reklamou na Facebooku obrátit právě na nás?

Na sociálních sítích jsme jako doma a přesně víme, na jaké publikum cílit. Za dobu naší existence jsme jejich prostřednictvím prodali stovky nemovitostí a navázali spolupráce se špičkami v realitním oboru. 

Prodej a nábor nemovitostí

Inzertní servery praskají pod množstvím nabídek ve švech. Nečekejte, jestli si vás zájemci najdou a běžte jim naproti. Díky přesnému cílení dokážeme dostat reklamu tam, kam potřebujete. Prodej nemovitostí je tak daleko snazší a rychlejší a bez problému zvládnete i nábor nových projektů.

Budování značky

Už se vám stalo, že by vám lidé sami od sebe napsali nebo zavolali, že chtějí spolupracovat právě s vámi? Že vás sledují, baví je vaše práce a těší se na spolupráci? Že ne? Tak to se změní. Právě díky budovaní vaší značky na Facebooku tohoto můžete poměrně rychle a snadno dosáhnout.

Propagace služeb

Nabízíte odhad ceny nemovitosti zdarma nebo máte jinou speciální službu, díky které jste o krok napřed před konkurencí? Pomocí facebookové reklamy ji dostaneme mezi lidi. Přilákáme zájemce na váš web nebo kontaktní formulář a uděláme z nich vaše zákazníky.

Jak to může vypadat?

Formáty reklamy

Ukázka jednotlivých formátů Facebook reklamy 

Jaké to má výsledky?

Skvělé! Díky obrovskému publiku, na které můžeme efektivně cílit reklamu jsme schopni dosáhnout opravdu velmi zajímavých výsledků a to v poměrně krátkém čase.

Facebook reklama pro každého

Nemáte reklamní účet ani business manager? Nevadí! Nemáte ani FB stránku? Taky nevadí. Pokud byste i přesto rádi využili reklamu na Facebooku pro prodej  nemovitosti, využijte naší službu RE-Ality.

Případové studie k této službě

Nechte se přesvědčit osobními zkušenostmi našich klientů

Jak jsem pomohl nabrat nemovitosti v hodnotě 26 820 000 Kč pomocí Facebooku

Zajímá vás, jak se mi povedlo ve spolupráci s Ondrou Černovickým, získat nemovitosti v hodnotě 26 820 000 Kč díky Facebookové reklamě? Čtěte, dozvíte se nejen to, ale i konkrétní tipy.

Klient

Ondřej Černovický

0
hodnota nemovitostí
Zajišťujeme:

Kdo nám svěřil svou důvěru?

Nikdo nechce kupovat zajíce v pytli. Podívejte se, kterým klientům jsme díky Facebook reklamě pomohli. 

Další články k tomuto tématu

Nejlepší je doporučení, nebo ne?

Top makléři dnes nabírají nemovitosti primárně z doporučení Snad každý makléř sní o náboru nemovitostí z doporučení. Připravená půda a téměř jistá spolupráce zní skvěle každému

Read More »