Tvorba webových stránek

Zaujměte potenciální klienty už během několika vteřin. Vytvoříme vám přehledný web, díky kterému bude návštěvníkům na první pohled jasné, jakým způsobem pracujete. 

Profesionální webová prezentace
vaší nejlepší vizitkou

Zaručíme vám moderní vzhled a zkušenostmi prověřenou funkčnost publikačního systému WordPress. Ten je vyladěný do posledního detailu přesně pro potřeby realitních makléřů tak, abyste zazářili nejen vy, ale i nabízené nemovitosti. 

Proč si vybrat web právě od nás?

Specializujeme se na prezentaci realitních makléřů a víme přesně, co stojí za to ukázat. Připravíme pro vás kompletní balíček, který předčí všechna vaše očekávání.

Jednoduchá administrace

Práce makléře musí vždy odsýpat. Weby proto sestavujeme tak, aby pro vás bylo jejich ovládání co nejjednodušší a mohli jste sami pohodlně přidávat aktuální novinky, blogové články nebo nabídky nemovitostí.

Přehledná struktura

Víme, co chtějí vaši klienti vědět a víme, že se jim nechce procházet zamotané texty. Vždy se proto snažíme vytvořit web tak, abyste jeho prostřednictvím sdělili všechny důležité informace jasně, stručně a srozumitelně.

Unikátní vzhled

Každý realitní makléř je jiný. Přizpůsobíme vzhled webu vašemu brandu a postaráme se, aby odrážel nejen vaši osobnost, ale také komunikační tón a hodnoty, které vyznáváte.

SEO

Systém WordPress zajistí, že bude váš web dobře indexovatelný. Díky tomu nebudete ve vyhledávačích ztracení jako jehla v kupce sena a lidé vás při organickém vyhledávání snadno najdou.

Responzivní zobrazení

Lidé čím dál více používají k hledání informací na internetu mobilní telefon. V současné době z něj na web zavítá až 70 % ze všech návštěvníků. Postaráme se, aby byl web responzivní a zobrazoval se skvěle na všech zařízeních.

Aktualizace webu

Systém WordPress zajistí, že bude váš web dostávat i při dlouhodobém používání stále nové aktualizace. Díky tomu jeho jádro nezestárne a zajistí vám ochranu proti hackerským útokům.

Kdo nám svěřil svou důvěru?

Nikdo nechce kupovat zajíce v pytli. Prohlédněte si weby, které jsme vytvořili pro naše klienty.