Poznejte náš tým

Přátelská atmosféra a profesionalita z nás dělají skvělý tým.
David začal s reklamou na Facebooku koketovat už v roce 2015, kdy založil svůj první e-shop. Následovaly další e-shopy a také angažmá v renomované reklamní agentuře, jakožto Facebook marketér. V roce 2019 založil David vlastní reklamní agenturu se zaměřením na reality, která má dnes za sebou investice do reklamy ve vyšších desítkách milionů Kč a stovky spokojených klientů.
Hlava

David

Natka v týmu krom harmonie vyrovnává také typické chlapské nedostatky. Je velmi pečlivá a proto má skvělý dohled nad vším, co by kluci snadno přehlédli. Kromě pravidelné kontroly aktivit se zaměřuje také na práci s obsahem a hlavně je skvělým komunikátorem s klienty, kteří si jí nemohou vynachválit.
Komunikace, obsah

Natka

Kuba je mašina na svém místě. Je málo lidí v republice, kteří by měli kampaně na nemovitosti najeté tak dobře, jako právě Kuba. Právě díky němu mohla vzniknout, do té doby one man show, agentura, která má nyní kapacity pro nové klienty a příležitosti.
Facebook kampaně

Kuba

Kulich, nebo-li Honza, je přesně ten člověk, kterého k sobě potřebujete když chcete tvořit svůj mediální obraz. Ať už se jedná o focení nebo videoprodukci, Honzík je přesně ten na kterého se můžete obrátit a on vám vždy vyjde vstříc.
Foto, video

Kulich

Druhý David v týmu, David, který pro vás vytvoří přesně takové webové stránky, které vás posunou o několik pater výš. Díky tomu, že v minulosti hromadu makléřských webů již vytvořil, ví přesně co potřebujete. 

Web

David

Lucka je neuvěřitelný talent. Spojuje totiž dvě naprosto základní profese a v obou je víc než skvělá. Chcete pěknou grafiku, otextovat reklamu, nebo snad obojí? Lucka je přesně ten člověk, na kterého se můžete obrátit a rozhodně nebudete litovat. 

Grafika, copy

Lucka

Kluci a holky z baráku jsou banda na kterou je spoleh. Co se týče produkce, dokáží se postarat o naprosto cokoliv. Nadčasové videoprohlídky, focení všeho druhu, vizualizace, virtuální prohlídky a mnoho dalšího. V tom všem se spoléháme právě na tuhle bandu.

Produkce

Studio Barák

Kam dále?

Chci spolupracovat

Dostaneme vás na vrchol realitního trhu. Ozvěte se nám. Zajistíme pro vás profesionální stránky, nebo zajistíme propagaci na skvělé úrovni.

Chci se vzdělávat

Naučíme vás jak dělat realitní marketing na Facebooku. Tak abyste dokázali nastavovat úspěšné kampaně.