Školení

ŠKOLENÍ REKLAMY NA FACEBOOKU JE URČENÉ PRO JEDNOTLIVCE, OBCHODNÍKY, MAKLÉŘE, FIRMY, REALITNÍ KANCELÁŘE, ADVOKÁTNÍ KANCELÁŘE, FINANČNÍ PORADCE, POJIŠŤOVÁKY, …

BĚHEM ŠKOLENÍ VÁS NÁUČÍM VŠE, CO SE REKLAMY NA FACEBOOKU TÝČE. OD ÚPLNÝCH ZAČÁTKŮ, PO VELMI PROFESIONÁLNÍ NASTAVENÍ REKLAM.

ŠKOLENÍ VÁM VŽDY PŘIPRAVÍM PERFEKTNĚ NA MÍRU, PODÍVÁM SE NA VAŠE SOUČASNÉ PŮSOBENÍ NA TÉTO SOCIÁLNÍ SÍTI A OBSAH ŠKOLENÍ TOMU PŘIZPŮSOBÍM. VŠE UKAZUJI NA KONKRÉTNÍCH PŘÍKLADECH. ZÁROVEŇ VÁM BĚHEM ŠKOLENÍ POMOHU APLIKOVAT VŠECHNU TEROII, KTEROU VÁS POSTUPNĚ NAUČÍM.

SOUČÁSTÍ ŠKOLENÍ JE PREZENTACE, KTEROU DOSTANETE K DISPOZICI, ABYSTE SE MOHLI K MATERIÁLŮM KDYKOLIV VRACET.

PŘIJEDU ZA VÁMI KAMKOLIV PO ČESKÉ REPUBLICE.

ŠKOLITEL

David Stašek

V roce 2014 jsem založil e-shop s oblečením, u kterého jsem se, mimo jiné, naučil používat Facebook reklamu, což mě začalo velmi bavit. Bohaté zkušenosti jsem ovšem získal až během spolupráce s brněnskou digitální agenturou PROFICIO s.r.o., kde mám, a historicky jsem měl, na starost opravdu velké klienty, například Ytong, Velux, Student Agency, KDU-ČSL, Pneuboss, Unihobby atd., ale také malé začínající firmy, start-upy a mnoho e-shopů. Celkem jsem klientům do Facebookové reklamy proinvestoval přes 40 milionů korun

V roce 2017 jsem úspěšně absolvoval certifikaci od Facebooku

Poslední 2 roky také aktivně školím reklamu na Facebooku od jednotlivců po velké nadnárodní společnosti. Celkem jsem v roce 2019 proškolil více jak 200 lidí. 

CENA ŠKOLENÍ – Na dotaz

Počet účastníků není omezený, ideální počet je 3-7 účastníků.


V CENĚ:

  • CELODENNÍ ŠKOLENÍ (NEODJEDU, DOKUD VÁS TO NENAUČÍM)
  • PO DOBU JEDNOHO MĚSÍCE VÁM BUDU K DISPOZICI KE KONZULTACI VAŠICH KAMPANÍ
  • PREZENTACE (MŮŽETE SE K MATERIÁLŮM KDYKOLIV VRACET)
  • CESTA ZA VÁMI KAMKOLIV PO ČR (PO DOMLUVĚ I SR)